Close

Šéfovia hliadok

Šéf Dennej hliadky -Grzegor Wronski

Potom ako sa Bastien Gimenoz už rok neukázal v Prešporku, prevzal jeho funkciu Grzegor Wronski. Ako mu to však pôjde, ešte nikto nevie. 

Šéf Nočnej hliadky - Ljuba Larina

Pôvodne inkvizíciou nasadený Einar Steingrimson odstúpil a rozhodol sa zostať hlavne vo ako operatívec. Následne velenie prevzala Ljuba Larina ako služobne najstarší člen Nočnej hliadky v Bratislave. Všetci Nočný hliadkari sa musia teraz zodpovedať jej a informovať ju o prehreškoch voči dohode.

Šéfovia frakcií

Hlavný upír - Gerhart FussSlägel

Gerhart FussSlägel je preč – a prešporským upírom už rok chýba náležité politické zastúpenie, ktoré tak zúfalo potrebujú. Kto bude ten, kto vznesie nárok na titul hlavného upíra?

Alfa vlkolak - Stanislav Prostý

Napriek tomu, že je pomerne mladý, už teraz z neho majú všetci strach. Ako významný člen Dohodárov sa neštíti vymáhať dlhy prísnejšou cestou.

Hlavná vedma - Zora Jurkovičová

Bývalá hlavná vedma, Babička, sa po obnovení mestských Hliadok nenápadne vytratila z mesta – a väčšina vediem nasledovala jej príklad. Miesto hlavnej vedmy je pre ambicióznu mladú vedmu či vedmáka doslova na dosah ruky.

Hlavný zariekavač - Hans Krause

Veľký nadšenec pre rôzne kúzla a amulety. Do Bratislavy prišiel pomerne nedávno, avšak v obchodoch sa mu veľmi darí.

Dohodári

Pašeráci, obchodníci, experti v „presúvaní“ predmetov alebo jednoducho Dohodári: skupina zložená zo Svetlých aj Temných, ktorí si znenie Veľkej dohody vykladajú po svojom. Veď najlepší spôsob, ako na aktivity opačnej strany dozerať, je spolupracovať.

Vraví sa, že Dohodári dokážu zohnať takmer všetko – za rozumnú cenu. Majú prístup na bratislavský čierny trh, kontakty v zahraničí. Ich šéfová však v novembri 2017 zomrela rukou šéfa Nočnej hliadky. 

Hľadaní

Denná aj Nočná hliadka pátrajú po týchto Iných, ak ich niekde uvidíte kontaktujte svoju Hliadku čo najskôr. 

dennahliadka@gmail.com

nocnahliadka@eruantalon.com

Aktuálne žiadne hľadané osoby